Tvorba webových stránek a webové služby za příznivou cenu

Potřebujete nový web? Stále se snažíte zjistit, co znamená SEO? Rádi byste se dostali na přední příčky ve vyhledávačích? Nabízím mnoho různých služeb, které Vám přinesou úspěch v internetovém marketingu. Pokud se nechcete zatěžovat zajišťováním webhostingu, rád to udělám za Vás. Nechcete logo od jednoho dodavatele a webové stránky od jiného? Oboje pro Vás vytvořím. Pomohu Vám stát se úspěšnými ve virtuálním světě. Klikněte na jednu z níže uvedených služeb a dozvíte se, s čím vším Vám mohu pomoci.

Tvorba webových stránek

Vytvořím plně funkční webové stránky, které účinně osloví Vaše cílové publikum a pomohou zvýšit online povědomí o Vás nebo o Vaší značce. Vím, jak Vám dopomoci získat své pevné místo ve stále větší konkurenci online trhu. A to za pomoci profesionálně zpracovaných internetových stránek, fungujících v zařízeních všech možných druhů a velikostí.

Správa webových stránek

Pro správný chod Vašeho webu je důležitá jeho pravidlená správa a údržba. Nechcete se tím zatěžovat? Vše můžete nechat na mě. Postarám se o pravidelnou aktualizaci, zálohování, vkládání příspěvků a optimální chod stránek. Svůj čas tak můžete věnovat příjemnějším věcem. Vaše internetové stránky budou vždy v té nejlepší možné kondici.

SEO optimalizace

Pokud chcete být na internetu vidět a oslovit co nejvíce potencionálních zákazníků, přichází do hry SEO optimalizace. Provedu analýzu a optimalizuji Vaše webové stránky tak, aby byly zajímavé pro internetové vyhledávače a posunuli jste se na nich mezi přední příčky. Při vyhledávání zboží nebo služby, kterou nabízíte, tak budete na internetu pro zákazníky mnohem více viditelní a lépe dohledatelní.  

Fotografické služby

Fotografie prodávají! Chcete mít na svém webu fotografie, které nikdo jiný nemá? Nabízím zhotovení jedinečných a profesionálních fotografií pro tu správnou prezentaci. Oslovte zákazníky pomocí unikátních fotografií ze země, tak i z výšky. Máte výrobní halu? Nebo nádhernou hotelovou zahradu? Ukažte to zákazníkům! Díky leteckým záběrům posunete Vaši internetovou prezentaci do jiné dimenze.

Video služby

Máte nový produkt a chcete představit svým zákazníkům, jak funguje? Máte nový stroj nebo zboží, které je lepší než má Vaše konkurence? Nenechte si to pro sebe a pochlubte se! Pokud chcete svým klientům nabídnout ještě „něco navíc“ sáhněte po videoprezentaci. Kompletně vymyslím, natočím a sestříhám video dle Vašich představ, včetně unikátních záběrů z ptačí perspektivy ve kvalitě až 4K.