Kompletní služby za příznivou cenu

Potřebujete nový web? Stále se snažíte zjistit, co znamená SEO? Rádi byste se dostali na přední příčky ve vyhledávačích? Nabízím mnoho různých služeb, které Vám přinesou úspěch v internetovém marketingu. Pokud se nechcete zatěžovat zajišťováním webhostingu, rád to udělám za Vás! Nechcete logo od jednoho dodavatele a webové stránky od jiného? Oboje pro Vás vytvořím! Pomohu Vám stát se úspěšnými ve virtuálním světě. Klikněte na jednu z níže uvedených služeb a dozvíte se, jak Vám v tom mohu pomoci.

Tvorba webových stránek

Vytvořím plně funkční webové stránky,  které účinně osloví Vaše cílové publikum a pomohou zvýšit online povědomí o Vás nebo o Vaší značce. Vím jak Vám dopomoci získat své pevné místo ve stále větší konkurenci online trhu. A to za pomoci profesionálně zpracovaných internetových stránek, fungujících v zařízeních všech možných velikostí.

Správa webových stránek

Pravidelná správa Vašeho webu je důležitá pro správný chod webové prezentace i do budoucna. Vše můžete nechat na mě. Postarám se o pravidelnou aktualizaci, zálohování a optimální chod stránek. Svůj čas tak můžete věnovat příjemnějším věcem. Vaše internetové stránky budou vždy v nejlepší možné kondici.

SEO optimalizace

Pokud chcete být na internetu vidět a oslovit co nejvíce potencionálních zákazníků, je zde SEO optimalizace. Provedu analýzu a optimalizuji Vaše webové stránky  aby byly zajímavé pro internetové vyhledávače a posunuli jste se tak mezi přední příčky při vyhledávání zboží nebo služby, kterou nabízíte.   

Fotografické služby

Chcete mít na svém webu fotografie které nikdo jiný nemá? Nabízím zhotovení originálních fotografií pro Vaše webové stránky od business portrétů, produktových fotografií až po snímky interiérů. Zajímavou možností je také fotografování ze vzduchu pomocí dronu.